• Oferujemy Państwu hale namiotowe na wynajem. Wieloletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze eventów sprawiło, że postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o wynajem lekkich i eleganckich konstrukcji tymczasowych. Proponowane przez nas namioty imprezowe pozwalają na stworzenie atrakcyjnej aranżacji wydarzenia w plenerze. Jako wypożyczalnia namiotów zapewniamy bardzo szeroki wybór modeli – od niewielkich konstrukcji na kameralne wydarzenia, aż po obszerne hale - odpowiednie na huczne wesela.

  W ciągu wielu lat praktyki zaobserwowaliśmy, że eventy plenerowe cieszą się ogromnym powodzeniem, a nasze hale stanowią doskonałe rozwiązanie dla organizacji takiego wydarzenia. Można je zmontować i zdemontować w jeden dzień, a także ustawić w dowolnej lokalizacji. Nasza siedziba znajduje się w Motyczu nieopodal Lublina, jednak wynajem oferujemy dla zainteresowanych z całej Polski.

  Posiadamy hale namiotowe różnego przeznaczenia, w tym:

  • Namioty weselne

   Uczta weselna to niezwykle radosna oraz huczna zabawa. Ten dzień każda Para Młoda pragnie przeżyć ciesząc się wejściem na nową drogą życia w pięknym otoczeniu wraz z rodziną i bliskimi. Wynajmując duże hale, czy kameralne namioty weselne z naszej oferty istnieje możliwość zorganizowania uroczystości w niemal każdym miejscu. Cała przestrzeń namiotu pozostaje do Państwa dyspozycji. Sami decydujecie o ustawieniu stołów, wystroju, czy wielkości powierzchni przeznaczonej jako miejsce do tańca. Nie musicie się martwić też o rezerwację lokalu na kilka miesięcy przed uroczystością.

  • Namioty imprezowe

   Letni okres to czas, który sprzyja organizacji eventów na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdą Państwo przestronne i efektownie prezentujące się namioty imprezowe, zapewniające pełną swobodę i świetną zabawę uczestnikom. Chronią przed zbyt intensywnym słońcem, ale też skutecznie zabezpieczają przed skutkami załamania pogody. Dzięki naszej propozycji mogą Państwo zorganizować imprezę plenerową w dowolnym miejscu. Świetnie sprawdzają się także jako obiekty gastronomiczne i cateringowe. Konstrukcje te montujemy szybko i sprawnie, dostosowując się do wyznaczonego przez Państwa terminu.

  • Namioty bankietowe

   Elegancki bankiet, branżowa impreza czy wytworny raut – wszystkie te wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy. Proponujemy Państwu namioty bankietowe, które pozwolą na zorganizowanie uroczystości w oryginalnym miejscu, czym z pewnością zaskoczycie i zachwycicie swoich gości. Przyjemny powiew wieczornego, letniego powietrza oraz gustownie udekorowane stoły są idealnym rozwiązaniem na zorganizowanie bankietu na długo zapadającego w pamięć. Nasze tymczasowe obiekty są przestronne i dają doskonałe schronienie gościom, nawet wtedy, gdy załamie się pogoda.

  Można u nas zarezerwować:

  • Hale piknikowe na festyny i koncerty
  • Hale eventowe na imprezy okolicznościowe, plenerowe, gale i konferencje
  • Hale wystawowe na targi, wystawy, pokazy i akcje promocyjne

  Dodatkowo oferujemy między innymi:

  • podłogi, parkiety taneczne, sceny i podesty
  • meble bankietowe i konferencyjne (stoły, krzesła)
  • szatnie, agregaty prądotwórcze, nagrzewnice
  • ozdobne podwieszenie sufitu i ściany (tzw. gala)

  Naszymi atutami są:

  • estetyczna i stabilna konstrukcja hal - ramy konstrukcyjne naszych namiotów są wykonane z opatentowanych profili aluminiowych, co nadaje konstrukcji wyjątkową stabilność i estetykę. Nasze konstrukcje nie posiadają żadnych podpór wewnętrznych, co pozwala na maksymalne wykorzystanie i swobodną aranżację przestrzeni.
  • budowa segmentowa - możliwość montażu od 50 do 1000m2 (przęsło co 5m)
  • dopracowana logistyka
  • montaż hal namiotowych wykonują doświadczone ekipy, dzięki czemu cały proces trwa około 4-5 godzin w przypadku powierzchni obejmującej około 300m2
  • Świadczymy nie tylko usługi montażowe, ale i transportowe. Zawsze dostosowujemy godziny pracy do indywidualnych potrzeb klientów, pracujemy więc zarówno w dzień, jak i w nocy. Możemy rozbić namiot z jednodniowym wyprzedzeniem, bez dodatkowych kosztów wynajmu